جدیدترین ملک ها : 

قیمت املاک (آپارتمان) کمتر از ۷۰متر

قیمت املاک (آپارتمان) کمتر از ۷۰متر

کد ملک :
طبقه :
وام :
آدرس :
قیمت تومان:
نوع ملک :
متراژ :
خواب :
تاریخ ثبت : ۲۹ ام بهمن , ۱۳۹۶
192 بازدید

توضیحات بیشتر

قیمت املاک (آپارتمان) کمتر از ۷۰متر

پرداخت تسهیلات صندوق پس انداز یکم تا سقف ۱۶۰ میلیون تومان به هر زوج، قدرت خرید مردم را برای صاحبخانه شدن نسبت به سال های گذشته بهبود بخشید هر چند که با افزایش قیمت های چند ماه اخیر در بازار مسکن اثر این تسهیلات کمرنگ شد.

طبق آخرین گزارش های مرکز آمار،پاییز امسال نسبت به پاییز سال ۱۳۹۵ قیمت فروش یک متر مربع مسکونی با رشد  ۱۶.۶ درصدی همراه بوده است. همچنین متوسط قیمت فروش هر متر مربع از زمین یا زمین ساختمان مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران ۵ میلیون و ۲۳۸ هزار تومان با میانگین مساحت ۲۳۵ متر مربع بوده است که نسبت به فصل قبل ۱.۴ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۷.۸ درصد افزایش داشته است.

با توجه به اینکه تسهیلات ارایه شده از سوی دولت برای خرید مسکن، ۵۰ درصد هزینه یک خانه متوسط را پوشش می دهد، متوسط قدرت خرید و عمده تقاضا در بازار برای خانه های کم متراژ است که سقف قیمتی آنها به ۴۰۰ میلیون تومان می رسد. حال اینکه با توجه به افزایش تقاضا برای این واحدهای مسکونی، فایل های مربوط به این خانه های نقلی در بازار محدود شده است.

براساس گفته های مشاوران املاک تهران، افزایش تقاضا برای خانه های کم متراژ و عرضه محدود آن، باعث شده قیمت واحدهای مسکونی کوچک افزایش یابد.

در جدول زیر قیمت خانه های کمتر از ۷۰ متر در محله های تهران آمده است:

 

 

مشاوره رایگان ملکی
خزائی ۰۹۱۲۲۸۹۰۶۱۵
شماره تماس : ۰۲۱۶۵۵۱۶۵۸۳
شماره تماس : ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۱۴